Forum komputerowe || Forum informatyczne

Pełna wersja: Tablet do 1000 zł z 3G
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, nie znalazłem odpowiedniego działu, a tablet to w sumie też przenośny komputer, więc pytam: czy możecie mi doradzić wybór tableta do 1000 zł? Zależy mi na 3G, ekranie pojemnościowym, stabilnej pracy, ICS (andek) i dobrym serwisie gwarancyjnym. Czy w tych pieniądzach to jest realne? Pozdrawiam!
Co jest dla Ciebie głównym priorytetem przy wyborze tego tabletu ? W sumie przy tym budżecie to moim skromnym zdaniem lepszym rozwiązaniem byłby netbook. Nie mniej jednak tablet za tysiąc złotych również się znajdzie. Smiles
(30.05.2012, 16:28)maniekoo napisał(a): [ -> ]Co jest dla Ciebie głównym priorytetem przy wyborze tego tabletu ? W sumie przy tym budżecie to moim skromnym zdaniem lepszym rozwiązaniem byłby netbook. Nie mniej jednak tablet za tysiąc złotych również się znajdzie. Smiles

Zastanawiałem się na netbookiem, ale szczerze mówiąc tablet jest dla mnie bardziej mobilny, a na tym głównie mi zależy. Bawiłem się niedawno tabletem kolegi i ekran z multitouchem odpowiada mi bardziej niż netbookowy gładzik. Wiem, że trudno coś wybrać w tej cenie, dlatego właśnie pytam Smiles
Przeczytaj ten artykuł: http://vortal.fastpc.pl/czterordzeniowe-...0-dolarow/
Może warto troszkę poczekać ?
raster ten Acer wygląda całkiem ciekawie, więc maniekoo dobrze Ci radzi. Jak jesteś w gorącej wodzie kompany to rozglądnij się w ofercie tzw. budżetówki. Może np. Plug Impact by Ci spasował, bo ma właściwie wszystko to, co chcesz, za niecałego tysiaka. Widziałem dzisiaj na ich stronie promocję ale nie dla modelu z 3G, tylko zwykłego. Dorzucają oficjalną piłkę Euro 2012. Tylko trzeba się spieszyć, bo ważna tylko do ostatniego meczu Polaków na mistrzostwach Tongues

IcyDock_com

Tablet to raczej zabawka,która szybko się znudzi,a an netbooku obejrzysz film czy popracujesz na dokumentach tekstowych. Już lepiej w to miejsce byłoby kupić dobrego smarftona zamiast tabletu.
A na tablet Plug Impact 3G patrzyłes? też ciekawy i ma te funkcje które Ty chciałeś win A i opinie o nim dobre widziałem Smiles