Forum komputerowe || Forum informatyczne

Pełna wersja: problem z działaniem stron internetowych.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam mam jeden głupi problem ale jest on dość uciążliwy.
Od pewnego momentu nie moje przegladarki ( sprawdziłem ze problem występuje na wszystkich firefox, chrome, IE) nie obługuja kilku opcji internetowych. Mianowicie chodzi np o youtube gdzie nie pokazują sie podpowiedzi do wpisanej frazy. Problem tez występuje na wspaniałym portalu społecznościowym jakim facebook;p Tu problem jest wiekszy gdyż np po klikniecu na ikone wiadomości te nie ładują sie w ogóle. dopiero gdy wybiore opcje zeby otworzyć w nowej karcie to wtedy je otworzy ale z kolei gdy chce wejść na konkretna wiadomość od danej osoby to też nie moge jej od razu załadować tylko musze otwierać nowa kartę. Wysyłanie wiadomości tez jest utrudnione gdyż gdy wysyłam wiadmość pokazuje sie komunikat o jakimś blędzie na stronie jednak gdy odświerze strone to pokazuje że wyslalo wiadomośc. Tak samo aby odebrać wiadmośc w "czacie" muszę przeładować strone bo nie pokazuje sie ona automatycznie jak to bywało wcześniej.
To jest mój problem tak ogólnie opisując. Teraz co próbowalem zrobić a nie przyniosło żadnego efektu:
100 przeinstalowywałem flash playera
100 przeinstalowywałem jave
przeinstalowalem calego firefoxa z którego głownie korzystam
przeinstalowywalem adobe shockwave player
przeinstalowywalem microsoft silverliht ( tutaj chciałbym dodać iż na samym początku gdy ten problem sie pokazał po zainstalowaniu nowej wersji tego programu wszystko zaczelo działąć do momentu aż na drugi dzien na nowo nie uruchomiłem komputera pozniej ponowane instalowanie tego programu nie pomagało)
ogólnie usuwalem z systemu jakies błedy rożnymi programami typu ccleaner.

Piszę tutaj bo naprawde juz nie przychodzi mi nic do glowy co moge zrobić jeszcze albo czego moze byc to przyczyna. Czy to jakaś wtyczka czy bląd systemowy... Chcę uniknąć robienia formata z takiego blachego powodu. Wiec z nadzieją czekam na odpowiedzi.
Tak ta opcja jest aktywna. Próbuje już wszystkiego i nadal to nie chce zadziałać. Też mam podejrzenie że może być problem z obługą javy ale nie wiem co dalej zrobić. Zwykle przeinstalowywanie pomaga w moim przypadku niestety tak nie jest.
ciastka czyściłem.
ogólnie teraz zauważyłem ze raz na jakis czas przez chwile tj może minute niektóre opcje zaczynają działać np w opcji szukaj na facebooku pokazują sie automatyczne podpowiedzi. Ale tak jest bardzo rzadko i po kilku kliknięciach ponownie to przestaje działać.
Dziwna jest to dla mnie sprawa i niezrozumiała. Ktoś wie jakie programy działają za tego typu funkcje?