Forum komputerowe || Forum informatyczne

Pełna wersja: Dlaczego nie mogę wejsc na facebooka?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wszystkie strony w internecie mi działają mogę sie wszedzie logowac itd tylko nie z facebookiem normalnie wpisuje swoj login hasło a pare sekund pozniej wyskakuje mi ze strona internetowa jest nie dostępna.. pytanie co mam zrobic zeby moc wejsc na fejsa?
Błąd 109 (net::ERR_ADDRESS_UNREACHABLE): Serwer jest nieosiągalny.
i na koncu jest cos włąsnie takiego

otillo

A próbowałeś już z innego komputera się zalogować?

paulinia

Może zapora systemu blokuje dostep do facebooka
Mam podobny problem tylko, że mi wyskakuje po zalogowaniu się jakiś błąd skryptu. I to tylko na moim kącie gdyż siostra się normalnie loguje. Na innych komputerach mi działa, tylko w firefoxie, operze mi się tak pokazuje. W Internet Explorer mogę się zalogować tylko sie muli strasznie.

Ej, wiecie co się teraz stało?
Mam 3 przeglądarki, Operę, Explorer, Firefox. W każdej wpisuje facebook.pl łąduje ładuje ładuje i nagle nic. Przeinstalowałem weendowsa wtedy było dobrze, teraz znów musiałem i już facebook nie działa Dry
Obczajacie ?

Easy-Wifi

Wyłącz też antywirusa,zaporę- może coś go po prostu blokuje. Następnie zrób skan systemu w celu poszukiwania infekcji. Czy inne strony wczytują się normalnie?
przywracanie systemu - lekarstwo na wszystko Biggrins
Miałem kiedys ten sam problem. Ale sam sie rozwiązał bo po kilku dniach już strona działała.
Czasem tak jest , że jakaś strona nie wchodzi ja tak mialem w przypadku allegro ze mi nie dzialal strona a wszystkie inne dzialaly