Forum komputerowe || Forum informatyczne

Pełna wersja: Nie otwierają się strony www
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy jeśli zainstaluję Firefoxa czy Operę muszę odinstalowqać IE (jeśli to jest możliwe). Co z pocztą czy te przeglądarki obsługują pocztę. Jak ją skonfigurować.
Odinstalowałam Nortona i wszystko zaczęło działać poprawnie. Przedtem też nie mogłam odbierać poczty. Zainstalowałam go ponownie i jak dotąd wszystkao działa. Bardzo dziękuję za wszystkie porady
Czyli wygląda na to, że Norton był niepoprawnie skonfigurowany. No cóz, antywirusy czasami potrafią płatać rózne figle, trzeba ich pilnować Smiles
Witam wszystkich.
Od ponad tygodnia nie mogę zalogować się na pocztę portale społecznościowe oraz na programy internetowe typu gg.
Komputer był formatowany , skanowany kilkoma antywirusami i nic nie wykrył.
Ostatnio zauważyłem że mogę zalogować się na pocztę tylko i wyłącznie wtedy kiedy odznaczę opcje "Bezpieczne logowanie SSL" która znajduję się na stronie logowania.
Próbowałem w opcjach mozilli i innych przeglądarkach zaznaczyć wszystkie opcje dotyczące protokołu SSL lecz problem nadal się powtarza.

Bardzo proszę o pomoc , co mam zrobić abym mógł bez problemów zalogować się na portale społecznościowe , gg , skype itp.
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam